- Priset!





Superkompakt stationär dator för surf eller kontorsarbete. Med Googles lättanvända ChromeOS i stället för Windows!
|
Klar för start - uppdaterat och klart
|
Sätt fart på kontorets produktivitet med prisvärda och lätthanterliga HP Chromebox. Få enkel åtkomst till data och samarbeta smidigt med dina kollegor med hjälp av molnbaserade Google Apps for Business.
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Processor | Intel Celeron 3865U 1.8 GHz |
| Processorkärnor | 2 kärnor |
| Cacheminne | 2 MB L3-cache |
| Minne | 4 GB DDR4 RAM-minne |
| Maximal minneskapacitet | 8 GB |
| Lagringsutrymme | 32 GB eMMC |
| Grafikkort | Intel HD |
| Trådat nätverk | Upp till 1 Gbit/s |
| Trådlöst nätverk | Upp till 867 Mbit/s (802.11ac 2x2) |
| Bluetooth | Bluetooth integrerat |
| Ljudkort | Inbyggt HD-ljud |
| HDMI | En HDMI-utgång |
| USB 2.0 | Två USB-portar |
| USB 3.0 | Tre USB-portar |
| USB-C | En USB-C-port |
| Minneskortläsare | Ja, minneskortläsare finns |
| Vikt | 0.6 kg |
| Bredd | 14.9 cm |
| Höjd | 4 cm |
| Djup | 14.9 cm |
| Operativsystem | Google ChromeOS kommer förinstallerat |
| Språkstöd | Svenska |
| Garanti | 12 månader från Hewlett-Packard |
| Miljöcertifiering | Energy Star |
| Bäst användning för | Vanlig användning surf, film och officepaketet |
| Produktfamilj | Datorer |
| Produkttyp | Stationär dator |

Superkompakt stationär dator för surf eller kontorsarbete. Med Googles lättanvända ChromeOS i stället för Windows!