- Priset!
- Nyhet!




Begagnad med defekt TouchID* och 1 års garanti! Fantastiska iPhone SE 128GB (2nd Generation) med fantastisk design i glas och utrustad med det kraftfulla A13 Bionic-chippet. Har stöd för trådlös laddning och stödjer det senaste iOS 26 (2026 Q1) som gör din iPhone ännu bättre!
|
|
Med iPhone SE får du det kraftfullaste chipet i ett populärt format – allt till ett överkomligt pris. Det kan vara precis vad du väntat på.
Funktioner
- Tålig design i glas och aluminium
- Kristallklar 4,7-tums Retina HD-skärm
- 4K videoinspelning
- Apple Pay
- 12 MP-vidvinkelkamera, porträttläge, porträttljus, skärpedjupsjustering, nya generationen Smart HDR och video i 4K
- 7 MP skärmkamera med porträttläge, porträttljus och skärpedjupsjustering
- A13 Bionic-chip med senaste tredje generationen Neural Engine
- Snabbladdning QuickCharge
- Trådlös laddning med QI
Produkter som enbart är använda ett fåtal gånger och det märks. Batterihälsa som snuddar vid hundra procent och enbart ett fåtal battericykler använda. Detta är toppskiktet av A-klass, det kan fortfarande förekomma något minimalt märke.
Produkter som är extra noggrant utvalda för att klara av att möta de mest kräsna blickarna. Verkligen fint skick och nästan så bra som det blir utan att köpa nytt! Något mindre märke kan förekomma av obetydlig karaktär. Batterihälsan är vad tillverkaren anser vara OK men det kan skilja sig en bit från ett nytt batteri.
Produkter som är felfria i funktionen men där det kan förekomma mindre märken eller små repor. Merparten av det vi säljer är just B-klass då de har den perfekta balansen mellan pris och skick. Batterihälsan är vad tillverkaren anser vara OK men det kan skilja sig en bit från ett nytt batteri.
Produkter med ett riktigt effektivt pris. Det kan finnas en del repor och det syns att de är använda – men priset reflekterar det och det är bland det billigaste du kan köpa utan att göra avkall på prestanda eller funktionalitet! Batterihälsan är vad tillverkaren anser vara OK men det kan skilja sig en bit från ett nytt batteri.
Produkter med en eller flera tydliga avvikelser från ett generellt förväntat produktskick. Läs i produktbeskrivningen för mer info.
Det är full garanti på alla våra begagnade produkter oavsett klass.
Är du inte nöjd med skicket byter vi gärna ut eller återbetalar produkten åt dig!
Produktens beskrivning kan innehålla mer specifik information kring skicket och funktionen.
----
Gör ett medvetet val för miljön genom att välja begagnade elektronikprodukter. Genom att minska behovet av nya enheter bidrar du direkt till att spara jordens resurser och minskar koldioxidutsläppen.
Varje gång du köper begagnat minskar du koldioxidutsläppen med cirka 10-30 kg – motsvarande en bilresa på upp till 20 mil. Ditt hållbara val ger produkter ett andra liv och skapar en positiv inverkan på vår planet.
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Skärmstorlek | 4.7" IPS-skärm |
| Skärmupplösning | 1334 x 750 pixlar - 326 ppi - Retina HD-display |
| Processor | A13 Bionic - 64-bitars |
| Lagringsutrymme | 128 GB |
| Färg | Svart |
| Operativsystem | Apple iOS 13 |
| Garanti | 12 månader från BilligTeknik |
| Anslutningstyp | NFC, Bluetooth, Wi-Fi |
| Mått | 67.3 mm x 7.3 mm x 138.4 mm |
| Produktfamilj | Mobiltelefoner |
| Produkttyp | Mobiltelefon |

Begagnad med defekt TouchID* och 1 års garanti! Fantastiska iPhone SE 128GB (2nd Generation) med fantastisk design i glas och utrustad med det kraftfulla A13 Bionic-chippet. Har stöd för trådlös laddning och stödjer det senaste iOS 26 (2026 Q1) som gör din iPhone ännu bättre!