- Priset!



Begagnad! Kraftfull speldator med snabb fyrkärnig i5-processor, SSD-hårddisk och ett bra GeForce-grafikkort. Har även en rymlig mekanisk hårddisk för lagring och massor av RAM-minne - allt monterat i ett snyggt Fractal R4 titanfärgat chassi!
Begagnad dator
Detta är en begagnad dator som kan ha en del mindre repor och märken som uppstår vid normalt bruk. Datorn fungerar dock felfritt och är återställd till fabriksinställningar. Strömkabel medföljer, men inga andra tillbehör.
Datorn kommer med 6 månaders garanti från BilligTeknik.
Kom ihåg att tangentbord och mus inte medföljer, men det finns att köpa till för en billig slant under fliken Tillbehör ovan!
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5-2500K 3.3 GHz (3.7 GHz Turbo) |
| Processorkärnor | 4 kärnor |
| Cacheminne | 6 MB L3-cache |
| Minne | 16 GB DDR3 RAM-minne |
| Maximal minneskapacitet | 32 GB |
| Lagringsutrymme | 120 GB SSD + 2TB mekanisk hårddisk |
| Hårddiskhastighet | Hårddiskens rotationshastighet är 5400 RPM |
| Grafikkort | NVIDIA GeForce GTX960 med 2048 MB GDDR5 VRAM |
| Optisk enhet | DVD-brännare med stöd för DVD±R, DVD±RW och dubbla lager |
| Trådat nätverk | Upp till 1 Gbit/s |
| Ljudkort | Stöd för surroundljud 7.1 |
| HDMI | En HDMI-utgång |
| DisplayPort | Tre DisplayPort-utgångar |
| DVI | En DVI-utgång |
| USB 2.0 | Fyra USB-portar |
| USB 3.0 | Två USB-portar |
| Bredd | 23.2 cm |
| Höjd | 46.4 cm |
| Djup | 52.3 cm |
| Operativsystem | Windows 10 Home 64-bit kommer förinstallerat |
| Språkstöd | Svenska |
| Bäst användning för | Gaming och spel |
| Produktfamilj | Datorer |
| Produkttyp | Stationär dator |

Begagnad! Kraftfull speldator med snabb fyrkärnig i5-processor, SSD-hårddisk och ett bra GeForce-grafikkort. Har även en rymlig mekanisk hårddisk för lagring och massor av RAM-minne - allt monterat i ett snyggt Fractal R4 titanfärgat chassi!