




Stor bildskärm med fin matt VA-panel som ger mycket hög kontrast och bra betraktningsvinkel!
VA-LED-skärmarna erbjuder dig som användare en briljant bildkvalitet med fantastisk svärta och färgdjup. Med en ultrahög dynamisk kontrast på 20M:1 och en responstid på 4ms, ger en skärm i GW-serien dig den kompletta skärmen för alla ändamål.
Helt enkelt den perfekta skärmen både för ditt kontor och hemmet som ger dig den bästa färg- och detaljupplevelsen för filmer och spel.
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Anslutningstyp | DVI, VGA |
| Vikt | 5.5 kg |
| Mått | 654 mm x 489 mm x 191 mm |
| Garanti | 2 år från tillverkaren |
| Övrigt | Alla LED-skärmar följer ISO 13406-2-standarden, vilken bl.a. omfattar att pixelfel kan förekomma. |
| Upplösning | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Responstid | 4 ms |
| Kontrast | 20000000:1 (dynamisk) |
| Färgstöd | 24 bitar (16.7 miljoner färger) |
| Ljusstyrka | 300 cd/m² |
| Format | 16:9 |
| Bildyta | 27" |
| Paneltyp | VA |
| Produktfamilj | Skärmar |
| Produkttyp | Datorskärm |

Stor bildskärm med fin matt VA-panel som ger mycket hög kontrast och bra betraktningsvinkel!